Top Ad unit 728 × 90

Özlü Sözler

Özlü Sözler

En İyi 5 Bisiklet Yarışı Android Oyunları İndir

5 En İyi Bisiklet Yarışı Android Oyunları Download [Telefon / Tabletler]Bir PC veya Smartphone olsun, Yarış Oyunu oynarken gerçek bir eğlence ve Eğlence olduğunu. Burada, biz en iyi ücretsiz Bisiklet yarış Google Play mağazasından Android Oyunları topladık. Bu oyunlar gündelik kullanıcılardan yüksek bir derecelendirme var ve sert Bisiklet yarışı oyuncular Die var. Bizim Android uzmanlar tüm bu bisiklet yarış oyunları test ettik ve hatta düşük modellerde sorunsuz çalışır.
Telefonunuzu android varsa o zaman en az bir kez bu oyunları denemelisiniz. Bu oyunlar ile boş zamanlarınızda eğlenin.

# 1. Bisiklet Yarışı Bedava


Ücretsiz Bisiklet Yarışı Google'dan en fazla indirilen Android Yarış oyunu oyna olduğunu. Bu Oyunu bisiklet yarış ile eğlenceli karıştırıcıdır. Bir yarış oyunu oynamak istiyorsanız, o zaman bu denemelisiniz. Bu Oyunu Top Free oyun geliştirilmiştir ve bunlar Google yaratıcıları numaralı Oyunu Yarış penguen Play Store'da bulunmaktadır.
Oyun çok oyunculu seçenekleri, 16 İnanılmaz bisiklet, 152 yarışlarını, basit kontroller destekler. Yıldız kazanmak için Your Friends ya da herhangi bir bisiklet yarışçıları çırpın. Yıldızlı bu kullanarak yeni seviyeleri kilidini.

Bisiklet Yarışı Free Nasıl Oynanır

  • Bisiklet Hızlandırmak için ekrana dokunun
  • Bisiklet eğilmek için Telefon yatırın
Bisiklet Yarışı Bedava
Google Play'den bu App indirinHttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.topfreegames.bikeracefreeworld için QR codeFiyat: Ücretsiz
Puan: 4.6
Boyut: 23 MB

3.. Yarış Moto


Bisiklet Yarışı Android kullanıcıları için en iyi bisiklet yarışı Oyunu Motorlu

Gerçek Dünyada bu kadar hızlı gidemez. Evet! Moto Racing size hızlı tempolu yarış oyunu tüm hızıyla tam gaz ve yarış güç verir. Trafik Rush saat içinde inanılmaz hızlı hız bisiklet ile yarış. Böyle City, Desert, Deniz, Orman ve Köprüler olarak birden çok yerde bisiklet yarış.

Yarış Moto oynayın ve yüksek Puanlarını Nasıl Gidilir?

  •  Bisiklet Hızlandırmak için ekrana dokunun
  • Bisiklet yönünü kontrol etmek için Telefon yatırın
  • Tam Hız gidin ve yüksek ivme ile puanları artırmak
  • Sağ Yön bulmak için Oyun ekran göstergelerini izleyin.
Yarış Moto
Google Play'den bu App indirinHttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.droidhen.game.racingmoto için QR codeFiyat: Ücretsiz
Puan: 4.4
Boyut: 4.2MB

4.. Hız Moto

Hız Motorlu Android kullanıcıları için en iyi bisiklet yarışı Oyunu
Wanna 3D Effects Bisiklet Yarışı oyunu oynamak? Sonra Hız Moto Android Kullanıcıları için bir numaralı tercih edilmelidir. Hız moto mükemmel 3D Effects ve Çarpıcı Grafik ile 3D bisiklet yarış olduğunu. Bu eğlenceli bir oyun ve çok bağımlılık yapıyor. Yarış Moto gibi, aynı zamanda bu oyunda, şehir disi, Orman, Kar dağ ve Bridges yarışabilir.

SpeedMoto Nasıl Oynanır

Kolayca bu oyunu oynayabilir, ama çaba olmadan bitiş çizgisine ulaşmak asla. Bir önceki Oyunu gibi, Bike hızını hızlandırmak için ekrana dokunabilirsiniz.
SpeedMoto
Google Play'den bu App indirinHttps://play.google.com/store/apps/details?id=Game.SpeedMoto için QR codeFiyat: Ücretsiz
Puan: 4.3
Boyut: 4.5MB

5.. Drag Racing: Bike Edition,

sürükle Racing - Android kullanıcıları için en iyi bisiklet yarışı Oyunu
Google Play'den Yaratıcı Mobil Üst geliştirici ": Bisiklet baskı Drag Yarışı" olarak adlandırılan bir başka harika Yarışı Oyunu yarattı. Sen mükemmel tablet ve yüksek çözünürlüklü cihazlar için optimize edilmiş gerçekçi motosiklet fizik ve inanılmaz grafikler ile heyecan verici yarışlar keyfini çıkarabilirsiniz.
Oyun 17 Çok Hızlı Spor bisiklet, çevrimiçi modda oyunculara meydan okumak vardır ve ayrıca Facebook ve Twitter da Puanlarını paylaşabilirsiniz.
Drag Racing: Bike Edition,
Google Play'den bu App indirinHttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.creativemobile.dragracingbe için QR codeFiyat: Ücretsiz
Puan: 4.4
Boyut: 16MB

En İyi 5 Bisiklet Yarışı Android Oyunları İndir Reviewed by YepyeniBirben on 6.5.15 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Saygı Kurallar İçerisinde Yorum Yapmaya Özen Gösterelim

Tüm Hakları Saklıdır NetteBilgi © 2020
Tarafından dizayn edilmiştir NetteBilgi

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.